Vyšyvanka, Vyshyvanka

Vyshyvanka

Rasti geriausia vyshyvanka dėl tu!

Mus rasite Outlet Park arba CUP Vilniuje

Žiūrėti elementus

"Vyšyvanka" - aktualus ir stilingas šiuolaikinio garderobo elementas.

Vyšivanka - tai nacionalinis ukrainiečių drabužis, kuriame grožis dera su istorija ir tradicijomis. Kiekvienas siuvinėjimo elementas turi savo specifinę reikšmę ir daro teigiamą įtaką to, kuris dėvi siuvinį, gyvenimui. Ką reiškia simboliai ant siuvinėjimo: Geometriniai raštai - Gamtos jėgos ir žemės derlingumas Augalai ir gėlės - Šeimos laimė, meilė, motinystė Gyvūnai - Ištikimybė, ilgaamžiškumas, gausa Raudona - aistra, gyvybingumas Žalia - Poilsis, gamta, turtas Balta - Tyrumas, skaistumas, tyrumas, tobulumas

Vyšyvanka Vilniuje

vyshyvanka, Kaunas   34 eur
vyshyvanka, Klaipėda   45 eur
vyshyvanka, Šiauliai   29 eur

Šiandien ukrainietiškas siuvinėjimas tapo savotišku laisvės ir nepriklausomybės simboliu. Šiuolaikiniai siuvinėti marškiniai atrodo estetiškai, efektingai ir stilingai. Tokiam originaliam garderobo elementui, kaip ukrainietiškas siuvinėjimas, neliko abejingos daugelis tarptautinių žvaigždžių, tokių kaip Demi Moore, Salma Hayek, Lana Del Rey, Dita von Teese, Claudia Schiffer, Adele, Catherine Zeta-Jones ir kitos.

Tradiciniai ukrainietiški papuošalai

vyshyvanka, Panevėžys
vyshyvanka, Alytus
vyshyvanka, Marijampolė

Kur Lietuvoje įsigyti ukrainietiškos vyšivankos?

Stilingų ukrainietiškų vyshyvankų galite įsigyti mūsų parduotuvėse Vilniuje: CUP prekybos centras, 2 aukštas, Upės g. 9 dirba nuo 10.00 iki 22.00 val. 2. Ogmios miestas "OUTLET PARK", Verkių g. 31C, šalia parduotuvės "KNYGOS", darbo laikas 10.00-20.00 val.

5 priežastys, kodėl verta įsigyti siuvinėtą kostiumą mūsų parduotuvėje:

● Siūlome platų modelių ir stilių asortimentą: nuo tradicinės klasikos iki modernių Smart Casual stiliaus siuvinėtų marškinių. Taip pat: laisvalaikio siuvinėtus trikotažinius marškinius, laisvas tunikas su diržu ar elegantiškas siuvinėtas sukneles. ● Turime siuvinėtų marškinių, sukurtų tiek naudojant aukštųjų technologijų kompiuterinį siuvinėjimą, tiek rankų darbo siuvinėtų marškinių. ● Mūsų parduotuvėse siūlomi siuvinėti drabužiai visai šeimai: moteriški, vyriški ir vaikiški modeliai. Taip pat siūlome: vainikus, gerdanas, silantus, rankines, raktų dėklus, staltieses, rankšluosčius, pledus, diržus su kutais ir daugelį kitų. ● Labai maloni kainų politika. Siuvinėtus marškinėlius galite įsigyti nuo 20 eurų, o klasikinius siuvinėtus marškinėlius - nuo 29 eurų. ● Pirkdami mūsų gaminius remiate Ukrainos siuvinėtų marškinėlių, papuošalų, vainikų, žaislų, magnetukų ir net dėžučių gamintoją. Dėkojame, kad apčiuopiamai prisidedate prie Ukrainos ekonominės pergalės.

Vyshyvanka naujienose

Išparduotuvėje įsikūrusi Ukrainos parduotuvė Vyshivanka – nuostabi galimybė paremti Ukrainos verslą.
Visivanka Delfi

Ukrainietės kuria „Vyshyvanka“ verslus Lietuvoje, neturėdamos ryšių, pinigų ir kalbos nemokėjimo.
LRT - en


Vyshyvanka išparduotuvėje

Trumpai apie mūsų parduotuvę Outlet
Outlet

Vyshyvanka taurėje

Trumpai apie mūsų parduotuvę CUP
CUP

Kontaktas

Kateryna Serdiuk (Екатерина Сердюк)

El. paštas: vishivanka.vilnius@gmail.com
Telefonas: +37067395639

Instagram @ vishivanka_lithuania

Facebook @ vishivanka.vilnius

Vishivanka Vilnius Outlet
Verkių g. 31C
LT-09108 Vilnius
Vishivanka Vilnius CUP
Upés g. 9
LT-09308 Vilnius